O nas

  • Jesteśmy największą firmą PR pod względem liczby obsługiwanych spółek z najbardziej prestiżowych indeksów warszawskiej giełdy – WIG30.
  • Jesteśmy jedyną firmą PR mającą status EDUPartnera GPW – Dobre Praktyki.
  • Jesteśmy jedyną firmą PR będącą partnerem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy Podyplomowych Studiach Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej.
  • Jesteśmy członkiem SEC Group.

Jesteśmy renomowaną firmą konsultingową, działającą na rynku od 2001 roku. Zajmujemy się kształtowaniem wizerunku firm w mediach oraz wśród społeczności inwestorów; świadczymy usługi z zakresu komunikacji z rynkiem finansowym i doradztwa strategicznego dla przedsiębiorstw i instytucji. Posiadamy doświadczenie w zakresie wspierania spółek giełdowych w obszarze komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym przy publicznych ofertach sprzedaży akcji i innych transakcjach na rynku kapitałowym. Przygotowujemy i wdrażamy strategie oraz programy społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Wspieramy firmy m.in. w procesie raportowania według międzynarodowych standardów i realizowaniu programów etycznych, w tym w opracowywaniu kodeksów etyki. Naszą siłą jest profesjonalny zespół konsultantów, doskonała orientacja w meandrach rynku kapitałowego, realizacja projektów według najwyższych światowych standardów oraz bardzo dobre relacje z mediami oraz instytucjami rynku kapitałowego. Spółki, decydując się na współpracę z Martis CONSULTING, budują wizerunek rzetelnego partnera biznesowego, co przekłada się na lepszą ocenę i wiarygodność w oczach partnerów biznesowych, a w konsekwencji na pomnażanie swojej wartości.