„Rozszerzone raportowanie niefinansowe” pod patronatem Martis CONSULTING

Puls Biznesu razem z patronem merytorycznym, Martis CONSULTING, zapraszają na konferencję „Rozszerzone raportowanie niefinansowe. Nowe obowiązki i szanse dla biznesu”, która odbędzie się 12-13 czerwca 2017 r. w warszawskim Centrum Konferencyjnym NIMBUS.

Konferencja poświęcona obowiązkom raportowania niefinansowego firm obejmie dwa dni warsztatów i wystąpień specjalistów w takich obszarach jak interpretacje nowych obowiązków, formaty i standardy dobrej sprawozdawczości oraz zwiększanie wartości firmy poprzez dobre przygotowanie i doskonalenie działalności. Organizatorem wydarzenia jest Puls Biznesu.

Drugiego dnia spotkania (13.06) wystąpi Mariusz Babula, Senior IR Manager w Martis CONSULTING, który podzieli się praktycznymi uwagami na temat tego, jakie informacje niefinansowe są istotne dla inwestorów i analityków. Konferencję otworzy Anna Pawelska, Dyrektor Działu Audytu i CSR w Martis CONSULTING, która opowie m.in. o Smart GRI i poprowadzi dzień interaktywnych warsztatów. Wśród panelistów znajdą się również przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, KIBR, FOB, SEG, PKF, a spośród firm m.in. Orange, Bogdanka S.A. i Polpharma. Patroni medialni: Bankier.pl, PIT.pl, VAT.pl, KarieraPrawnika.pl oraz MamBiznes.pl.

Zapisy, program i więcej informacji o konferencji na http://konferencje.pb.pl/konferencja/1066,rozszerzone-raportowanie-niefinansowe

Martis Consulting

Wróć do Aktualności Wróć do strony głównej