Praca dla grafika

grafik

Poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik / Graficzka do naszego zespołu! Jesteś zainteresowany pracą przy projektach dla naszych Klientów? Koniecznie aplikuj na to stanowisko!

👉 Wymagania:
– wiedza na temat aktualnych trendów w projektowaniu
– projektowanie pod mobile
– odnajdywanie się w web design
– biegłe posługiwanie się narzędziami pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
– znajomość UX/UI
– umiejętność pod presją czasu
– proaktywne podejście do poszukiwania niestandardowych rozwiązań
– atutem będzie znajomość DTP

👉 Oferujemy:
– pracę w renomowanej agencji PR
– możliwość realizacji zróżnicowanych projektów wspierających rozwój umiejętności
– pracę w zgranym zespole
– nowoczesne biuro na Mokotowie

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, krótkim opisem swojej kandydatury oraz dyspozycyjności na adres: biuro@mc.com.pl Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

MARTIS CONSULTING LAUREATEM XIV EDYCJI KONKURSU ZŁOTE SPINACZE

Wspólny projekt Martis CONSULTING i Grupy LOTOS nagrodzono 2 grudnia 2016 r. statuetką Srebrnego Spinacza w dorocznym konkursie Związku Firm Public Relations (ZFPR). Nagrodę przyznano w kategorii Corporate Social Responsibility (CSR) projektowi Od Kodeksu etyki do komiksu o etyce. Komunikacja filarem Programu etycznego Grupy Kapitałowej LOTOS. To już druga kampania agencji powstała we współpracy z LOTOSEM doceniona przez jury tego najbardziej prestiżowego konkursu PR w Polsce. więcej

Gala Fundacji im. Lesława A. Pagi

6 czerwca 2016 r. w Sali Notowań GPW odbyła się konferencja upamiętniająca 25-lecie istnienia rynku kapitałowego w Polsce. Uroczystość „Mistrz i Uczeń” zorganizowana została przez Fundację im. Lesława A. Pagi, której patron miał swój wielki udział w procesie przekształceń polskiego rynku. Podczas wydarzenia przyznane zostały również Nagrody imienia Lesława A. Pagi dla utalentowanych i reprezentujących najwyższe standardy etyczne przedsiębiorców, działaczy gospodarczych i publicznych oraz wyróżniających się instytucji.
Partnerem konferencji „Mistrz i uczeń” jest agencja Martis CONSULTING

więcej

Konferencja Komitety Audytu i Rady Nadzorcze 2016

17 maja 2016 r. na warszawskiej GPW odbyła się konferencja Komitety Audytu i Rady Nadzorcze 2016. Debata poświęcona była tegorocznym regulacjom unijnym, które wprowadzą nowe zasady i procedury, a w efekcie zmienią sposób funkcjonowania przedsiębiorstw. Jednym z prelegentów była Ewa Bałdyga, Wiceprezes Zarządu Martis CONSULTING.

Organizator: PKF Polska, Nadzór Korporacyjny.pl oraz personalities.pl.

więcej

Spotkanie THINKTANK Society w warszawskich Łazienkach

Spotkanie THINKTANK Society w warszawskich Łazienkach za nami

 

27 kwietnia br. odbyło się spotkanie THINKTANK Society, elitarnego stowarzyszenia zrzeszającego ekspertów i menadżerów różnych branż. Debata dotyczyła zmian, jakie zachodzą we współczesnym rozumieniu władzy, przywództwa i bycia liderem. W panelu dyskusyjnym poświęconym właśnie tym problemom wzięła udział Ewa Bałdyga, wiceprezes zarządu Martis CONSULTING i członkini THINKTANK Society.

  więcej

Zarząd Martis CONSULTING wśród członków prestiżowego Executive Club

Dariusz Jarosz i Ewa Bałdyga, Zarząd Martis CONSULTING, powiększyli grono członków Executive Club. Ta elitarna organizacja od ponad dziesięciu lat zrzesza top management polskiego i międzynarodowego biznesu. Executive Club to promowanie najwyższych standardów przywództwa w środowisku biznesowym i platforma wzajemnego wsparcia liderów poprzez wymianę wiedzy, doświadczeń i idei.
więcej

Komunikacja kryzysowa w spółkach publicznych


Dobra samoocena, gorsze realia.

 Niespełna połowa badanych spółek giełdowych przygotowanych jest na sytuację kryzysową – to jedna z konkluzji drugiej edycji projektu badawczego „Komunikacja kryzysowa w relacjach inwestorskich”.

 

Największe zagrożenie sytuacją kryzysową stanowią: oskarżenie kluczowych pracowników firmy przez organy ścigania, istotne pogorszeniem wyników finansowych, kary administracyjne oraz czarny PR. Spółki publiczne deklarują, iż są w stanie skutecznie zareagować na kryzys w ciągu 4 godzin. Najczęściej stosują proaktywną i otwartą strategię oraz wykorzystują takie narzędzia, jak komunikat giełdowy i prasowy, oświadczenie zarządu i spotkania jego przedstawicieli z pracownikami, strony internetowe oraz intranet. więcej

Martis CONSULTING w finale 13. edycji konkursu Złote Spinacze

Związek Firm Public Relations po raz 13. ogłosił zwycięzców Złotych Spinaczy – prestiżowego konkursu wyłaniającego najlepsze kampanie PR w Polsce. Nasza agencja znalazła się wśród trzech najlepszych projektów wyróżnionych w kategorii PR finansowy i relacje inwestorskie. Uznanie jury zdobył projekt „Kampania komunikacji wydzielenia spółki Private Equity Managers S.A. ze struktur Grupy MCI i jej IPO”.

– Każdego dnia wspieramy naszych klientów w realizacji kompleksowych strategii komunikacji. Jedną z naszych specjalizacji jest prowadzenie działań z zakresu relacji inwestorskich i PR finansowego. Sukces oferty oraz debiut PEM był na tyle spektakularny, że ciężko będzie go powtórzyć w najbliższym czasie  – powiedział Dariusz Jarosz, Prezes Zarządu Martis CONSULTING.

IPO Private Equity Managers S.A. było jednym z najważniejszych wydarzeń na polskim rynku kapitałowym w tym roku. Spółka, której tożsamość została zbudowana w czasie zaledwie kilku miesięcy, sprzedała wszystkie oferowane akcje po cenie maksymalnej przy popycie wielokrotnie przekraczającym podaż. Na pierwszej sesji giełdowej pozwoliła inwestorom zarobić aż 19%.

Konkurs ma charakter otwarty i jest kierowany do polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstw, instytucji publicznych, organizacji non-profit oraz podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce.

Partnerem merytorycznym audytującym konkurs jest firma KPMG.

Strona 1 z 712345...Ostatnia »
Wróć do strony głównej